HEREN 35+ Zaterdag

2de klasse – Afdeling 2

’t Nylan 2

DLTC-Drachten 1

Tivoli 1

Westerbork 1

De Bontekoe 1

Ready Again 1

Marum 1

De Vliegende bal 2

Wedstrijden Westerbork 1

 

Zaterdag 7-4-2018               Tivoli 1                   -        Westerbork 1         

Zaterdag 14-4-2018              Westerbork 1          -        ’t Nylan 2

Zaterdag 21-4-2018           De Bontekoe 1         -        Westerbork 1

Zaterdag 5-5-2018             Westerbork 1          -        Marum 1

Zaterdag 12-5-2018           DLTC-Drachten 1     -        Westerbork 1

Zaterdag 26-5-2018           Westerbork 1          -        Ready Again 1

Zaterdag 2-6-2018             De Vliegende bal 2   -        Westerbork 1

HEREN 35+ Zaterdag

3de klasse – Afdeling 3

Muntendam 1

Westerbork 2

Bargeres 1

De Hertenkamp 5

Amelte 1

Oude Pekela 1

Stadskanaal 1

Wedstrijden Westerbork 2

 

Zaterdag 7-4-2018               Muntendam 1          -        Westerbork2          

Zaterdag 14-4-2018              Westerbork 2          -        Bargeres 1

Zaterdag 21-4-2018           Stadskanaal 1         -        Westerbork 2

Zaterdag 5-5-2018             Westerbork 2          -        Amelte 1

Zaterdag 12-5-2018           Westerbork 2          -        De hertenkamp 5

Zaterdag 26-5-2018          

Zaterdag 2-6-2018             Oude Pekela 1         -        Westerbork 2

HEREN Zaterdag    Heren 1

3de Klasse Afdeling 6

’t Wold 1

Tivoli 2

Rolde 1

De Hertenkamp 3

De Weide 1

Runa 1

Smalhorst 2

Westerbork 1

Wedstrijden Westerbork 1

Zaterdag 7-4-2018               Smalhorst 2            -        Westerbork 1         

Zaterdag 14-4-2018              Westerbork 1          -        De Weide 1

Zaterdag 21-4-2018           ’t Wold          1        -        Westerbork 1

Zaterdag 5-5-2018             Westerbork 1          -        Rolde 1

Zaterdag 12-5-2018           Runa 1                   -        Westerbork 1

Zaterdag 26-5-2018           Westerbork 1          -        Tivoli 2

Zaterdag 2-6-2018             Westerbork 1          -        De Hertenkamp 3

HEREN Zaterdag    Heren 2

3de Klasse Afdeling 7

Westerbork 2

Tivoli 3

Bargeres 2

Rackem 1

Coevorden 2

Smalhorst 1

Rolde 2

De Havezathe 1

Wedstrijden Westerbork 2

 

Zaterdag 7-4-2018               Westerbork 2          -        Tivoli 3        

Zaterdag 14-4-2018              Rackem 1               -        Westerbork 2

Zaterdag 21-4-2018           Westerbork 2          -        De Havezathe 1      

Zaterdag 5-5-2018             Smalhorst 1            -        Westerbork 2

Zaterdag 12-5-2018           Westerbork 2          -        Bargers 2

Zaterdag 26-5-2018           Rolde 2                  -        Westerbork 2

Zaterdag 2-6-2018             Westerbork 2          -        Coevorden 2

HEREN Zaterdag    Heren 3

4de Klasse Afdeling 7

Coevorden 4

Coevorden 3

Amelte 2

’t Wold 2

Vesna 1

Dedemsvaart 1

Westerbork 3

Wedstrijden Westerbork 3

 

Zaterdag 7-4-2018                                 

Zaterdag 14-4-2018              Dedemsvaart 1        -        Westerbork 3

Zaterdag 21-4-2018           Westerbork 3          -        Coevorden 3 

Zaterdag 5-5-2018             ’t Wold 2                -        Westerbork 3

Zaterdag 12-5-2018           Vesna 1                  -        Westerbork 3

Zaterdag 26-5-2018           Westerbork 3          -        Coevorden 4

Zaterdag 2-6-2018             Westerbork 3          -        Amelte 2

DAMES Zaterdag  Dames 1

2de Klasse afdeling 1

Borger 1

Westerbork 1

De Woldmeppers 1

Cream Crackers 3

Groninger LTB 3

Groninger LTB 4

GSTC 1

Musselkanaal 1

Wedstrijden Westerbork 1

 

Zaterdag 7-4-2018               Borger 1                 -        Westerbork 1         

Zaterdag 14-4-2018              Westerbork 1          -        De Woldmeppers 1

Zaterdag 21-4-2018           GSTC 1                  -        Westerbork 1         

Zaterdag 5-5-2018             Westerbork 1          -        Groninger LTB 3

Zaterdag 12-5-2018           Westerbork 1          -        Cream Crackers 3

Zaterdag 26-5-2018           Musselkanaal 1        -        Westerbork 1

Zaterdag 2-6-2018             Groninger LTB 4      -        Westerbork 1

DAMES Zaterdag  Dames 2

3de Klasse afdeling 4

ATW 1

Suthwalda 1

Westerbork 2

Rolde 1

Wedstrijden Westerbork 2

 

Zaterdag 7-4-2018               Westerbork 2          -        Rolde 1        

Zaterdag 14-4-2018              Suthwalda 1            -        Westerbork 2

Zaterdag 21-4-2018           ATW 1                    -        Westerbork 2         

Zaterdag 5-5-2018             Rolde 1                  -        Westerbork 2

Zaterdag 12-5-2018           Westerbork 2          -        Suthwalda 1

Zaterdag 26-5-2018           Westerbork 2          -        ATW 1

Zaterdag 2-6-2018            

DAMES Zaterdag  Dames 3

4de Klasse afdeling 5

Uneswido 1

Rolde 2

De Hertenkamp 1

Westerbork 3

Ter Apel 2

Sleen 1

Bargeres 3

Wedstrijden Westerbork 3

 

Zaterdag 7-4-2018               De Hertenkamp 1     -        Westerbork 3         

Zaterdag 14-4-2018              Westerbork 3          -        Uneswido 1

Zaterdag 21-4-2018           Ter Apel 2               -        Westerbork 3         

Zaterdag 5-5-2018             Westerbork 3          -        Bargeres 3

Zaterdag 12-5-2018           Rolde 2                  -        Westerbork 3

Zaterdag 26-5-2018           Westerbork 3          -        Sleen 1

Zaterdag 2-6-2018  

GEMENGD    ZATERDAG      Team 1

Hoofdklasse Afdeling 1

Groninger LTB 1

Groninger LTB 2

Westerbork 1

Cream Crackers 1

De Marsch 1

Rekke 1

Haren ( Gr ) 1

Rackem 1     

Wedstrijden Westerbork 1

 

Zaterdag 7-4-2018               Westerbork 1          -        Cream Crackers 1             

Zaterdag 14-4-2018              Groninger LTB 2      -        Westerbork 1

Zaterdag 21-4-2018           Westerbork 1          -        Rekke 1       

Zaterdag 5-5-2018             Rackem 1               -        Westerbork 1

Zaterdag 12-5-2018           Groninger LTB 1      -        Westerbork 1

Zaterdag 26-5-2018           Westerbork 1          -        De Marsch 1

Zaterdag 2-6-2018            Westerbork 1          -        Haren ( Gr ) 1

GEMENGD  DUBBEL 17+ Zaterdag    Team 1

1ste Klasse Afdeling 2

Westerbork 1

’t Kyllot 1

Gramsbergen 1

HH Combi 1

Wedstrijden Westerbork 1

 

Zaterdag 7-4-2018               Westerbork 1          -        ‘t Kyllot 1              

Zaterdag 14-4-2018              HH Combi 1            -        Westerbork 1

Zaterdag 21-4-2018           Westerbork 1          -        Gramsbergen 1       

Zaterdag 5-5-2018             ’t Kyllot 1               -        Westerbork 1

Zaterdag 12-5-2018           Westerbrok 1          -        HH Combi 1  

Zaterdag 26-5-2018           Gramsbergen 1        -        Westerbrok 1

Zaterdag 2-6-2018            

GEMENGD  DUBBEL 17+ Zaterdag    Team 2

3de Klasse Afdeling 1

Westerbork 2

Amelte 1

GSM 1

De Weide 2

Borger 1

HH Combi 3

Annen 1

’t Kyllot 2

Wedstrijden Westerbork 2

 

Zaterdag 7-4-2018               Westerbork 2          -        Amelte 1               

Zaterdag 14-4-2018              De Weide 2             -        Westerbork 2

Zaterdag 21-4-2018           Westerbork 2          -        ’t Kyllot 2     

Zaterdag 5-5-2018             HH Combi 3            -        Westerbork 2

Zaterdag 12-5-2018           Westerbrok 2          -        GSM 1

Zaterdag 26-5-2018           Annen 1                 -        Westerbrok 2

Zaterdag 2-6-2018             Westerbork 2          -        Borger 1