Maken we samen TCW “Club van het jaar 2021” ?

Stem nu voor onze mooie club!

Onze club wordt Club van het Jaar 2021 omdat:

Wij ondanks de lockdown toch konden blijven tennissen. En hier is gretig gebruik van gemaakt. Wij moeten ons clubhuis verbouwen ivm verduurzaming en sterke veroudering. Dankzij acties en werk achter de schermen voor sponsoring is het gelukt om een deel van deze kosten alvast te financieren en hebben we al zonnepanelen, led verlichting en een warmteboiler kunnen plaatsen. Via sociale media en de nieuwsbrieven is het gelukt om contact met onze leden te houden en hebben wij slechts 1 opzegging ontvangen vanwege corona.

Prijzen
Naast de eervolle titel ‘Club van het Jaar’ en alle lokale, regionale en landelijke media-aandacht, ontvangen de landelijke winnaars een masterclass naar keuze van een expert en een professionele promovideo. Alle gemeente- en provinciewinnaars ontvangen een online embleem welke zij een jaarlang in hun communicatie mogen inzetten.