Indeling zaterdag (competitie 2021)

Baanindeling Zaterdag 18 September 2021

AanvangstijdTijd aanwezigPloeg thuisPloeg uitAfdelingAanvoerderAanvullende informatie
18-09-21 16:0018-09-21 15:30T.C. Westerbork Heren 2Tiol 13de klasse afd 50Roland v.d. Werff
18-09-21 13:0018-09-21 12:30T.C. Westerbork Heren 1  35+Rackem 11ste  klasse afd 8Marc Brouwer
       
TijdBaan 1Baan2Baan3Baan4Baan5
10:00     
11:30     
13:00H 1  35+H 1  35+H 1  35+H 1  35+ 
14:30H 1  35+H 1  35+   
16:00H 2H2H2H2 
17:30  H2H2 

Baanindeling Zaterdag 25 September 2021

AanvangstijdTijd aanwezigPloeg thuisPloeg uitAfdelingAanvoerderAanvullende informatie
25-09-21 11:0025-09-2110:30T.C. Westerbork Heren1Rackem 13de klasse afd 48Henk Enting
25-09-21 12:3025-09-21 12:30T.C. Westerbork  GD 1Smalhorst 1 3de klasse afd 34Eddy Pool
25-09-21 14:0025-09-21 13:30 T.C. Westerbork  Heren 3Coevorden 25de klasse afd41Martijn Grit 
TijdBaan 1Baan2Baan3Baan4Baan5
11:00H 1H 1      H 1H 1 
12:30H 1H 1GD  1GD  1 
14:00H 3 DubbelsH 3 DubbelsGD  1GD  1 
15:30H 3H 3H 3H 3 
17:00     
      

Baanindeling Zaterdag 2 Oktober 2021

AanvangstijdTijd aanwezigPloeg thuisPloeg uitAfdelingAanvoerderAanvullende informatie
02-10-21 16:0002-10-21 15:30T.C. Westerbork Heren 2Bargeres 13de klasse afd 50Roland v.d. Werff
02-10-21 13:0002-10-21 12:30T.C. Westerbork Gem dub 1Lauswolt 13de klasse afd 34Eddy  Pool
       
TijdBaan 1Baan2Baan3Baan4Baan5
10:00     
11:30     
13:00Gem dubbelGem dubbel   
14:30Gem dubbelGem dubbel   
16:00H 2H2H2H2 
17:30  H2H2 

Baanindeling Zaterdag 9 Oktober 2021

AanvangstijdTijd aanwezigPloeg thuisPloeg uitAfdelingAanvoerderAanvullende informatie
09-10-21 11:0009-10-21 10:30T.C. Westerbork Heren1REO 23de klasse afd 48Henk Enting
09-10-21 12:3009-10-21 12:00T.C. Westerbork  GD 1HH Combi 2 3de klasse afd 34Eddy Pool
09-10-21 14:0009-10-21 12:30 T.C. Westerbork  Heren 3De Hertenkamp 25de klasse afd41Martijn Grit 
TijdBaan 1Baan2Baan3Baan4Baan5
11:00H 1H 1      H 1H 1 
12:30H 1H 1GD  1GD  1 
14:00H 3 DubbelsH 3 DubbelsGD  1GD  1 
15:30H 3H 3H 3H 3 
17:00     
      

Baanindeling Zaterdag 16 Oktober 2021

AanvangstijdTijd aanwezigPloeg thuisPloeg uitAfdelingAanvoerderAanvullende informatie
16-10-21 10:0016-10-21 09:30T.C. Westerbork Heren1Veendam 13de klasse afd 48Henk Enting
16-10-21 10:0016-10-21 09:30T.C. Westerbork  Heren 1 35 +Hoogeveen 1 1ste klasse afd 8Marc Brouwer
16-10-21 14:3016-10-21 14:00 T.C. Westerbork  Heren 3Vesna 15de  klasse afd 41Martijn Grit 
TijdBaan 1Baan2Baan3Baan4Baan5
10:00H 1H 1     H 1 35 +H 1 35 + 
11:30H 1H 1H 1 35 +H 1 35 + 
13:00H 1H 1H 1 35 +H 1 35 + 
14:30H 3H 3H 3H 3 
16:00H 3H 3   
      

Baanindeling Zaterdag 23 Oktober 2021

AanvangstijdTijd aanwezigPloeg thuisPloeg uitAfdelingAanvoerderAanvullende informatie
23-10-21 16:0023-10-21 15:30T.C. Westerbork Heren 2Cream Crackers 23de klasse afd 50Roland v.d. Werff
23-10-21 13:0023-10-21 12:30T.C. Westerbork Heren 1  35+Emmen 11ste  klasse afd 8Marc Brouwer
       
TijdBaan 1Baan2Baan3Baan4Baan5
10:00     
11:30     
13:00H 1  35+H 1  35+H 1  35+H 1  35+ 
14:30H 1  35+H 1  35+   
16:00H 2H2H2H2 
17:30  H2H2 

Baanindeling Zaterdag 30 Oktober 2021

AanvangstijdTijd aanwezigPloeg thuisPloeg uitAfdelingAanvoerderAanvullende informatie
30-10-21 13:0030-10-21 12:30T.C. Westerbork Heren 1Hoogeveen 13de klasse afd 48Henk Enting
30-10-21 13:0030-10-21 12:30T.C. Westerbork Heren 3Hoogeveen 25de  klasse afd 41Martijn Grit
       
TijdBaan 1Baan2Baan3Baan4Baan5
10:00     
11:30     
13:00H 3H 3H  1H  1 
14:30H 3H 3H  1H  1 
16:00H 3H 3  H  1H  1 
17:30