Baanindeling Zondag 15 September 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende informatie

15-09-19  10:00

15-09-19  09:30

TC Westerbork 1

Ter Apel 1  

3de klasse afd 48

R. v.d. Vlist

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

11:30

Jongens  1

Jongens  1

13:00

14:30

16:00


Baanindeling Zondag 22 September 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende informatie

22-09-2018 10:00

22-09-2019 09:30

TC Westerbork Groen 1

Stadskanaal 1

Groen 2 afd 111

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

11:30

Jongens  1

Jongens  1

13:00

14:30

16:00


Baanindeling Zondag 29 September 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende informatie

29-09-19  10:00

29-09-19  09:30

TC Westerbork 1

De Weide 2

3de klasse afd 48

R. v.d. Vlist

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

11:30

Jongens  1

Jongens  1

13:00

14:30

16:00


Baanindeling Zondag 6 Oktober 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende informatie

6-10-19  10:00

6-10-19  09:30

TC Westerbork Groen 1

Zuidlaren 3

Groen 2 afd 111

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

11:30

Jongens  1

Jongens  1

13:00

14:30

16:00


Baanindeling Zondag 13 Oktober 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende informatie

13-10-18  10:00

13-10-18  09:30

TC Westerbork 1

Okko 1  

3de klasse afd 48

R. v.d. Vlist

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

11:30

Jongens  1

Jongens  1

13:00

14:30

16:00


Baanindeling Zondag 20 Oktober 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende informatie

20-10-19  10:00

20-10-19  09:30

TC Westerbork Groen 1

De Hertenkamp 4

Groen 2 afd 111

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

Jongens  1

11:30

Jongens  1

Jongens  1

13:00

14:30

16:00