Zaterdag 6 April 2019                                                 

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

6-4-2019 9:00

6-4-2019 8:30

T.C. Westerbork Heren35+ 2

Hoogeveen 1

2de klasse afd 20

A. Dries

 

6-4-2019 10:30

6-4-2019 10:00

T.C. Westerbork Heren35+ 3

De Hertenkamp 4

3de klasse afd 4

J. Zuidema

 

6-4-2019 10:30

6-4-2019 10:00

T.C. Westerbork Heren35+ 1

Rackem 1

1ste kalsse afd 16

M. Brouwer

 

6-4-2019 12:00

6-4-2019 11:30

T.C. Westerbork Gemengd 1

TC’91 Stadshagen 1

Hoofdklasse afd 11

L. Greveling

 

6-4-2017 15:00

6-4-2019 14:30

T.C. Westerbork Gem dubbel

 Smalhorst 1

3de klasse afd 40

E Pool

 

Tijd

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

9:00

Heren 35+ 2

Heren 35+ 2

Heren 35+ 2

Heren 35+ 2

 

10:30

Heren 35+ 1

Heren Dubbel

Heren 35+ 1

Heren dubbel

Heren 35+ 2

Heren Dubbel

Heren 35+ 2

Heren dubbel

Heren 35+ 3

Heren dubbel

12:00

Heren 35+ 1

Heren 35+ 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Heren 35+ 3

Heren dubbel

13:30

Heren 35+ 1

Heren 35+ 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Heren 35+ 3

15:00

Gemengd dubbel 1

Gemengd dubbel 1

Gemengd 1

Heren 35+ 3

Heren 35+ 3

16:30

Gemengd dubbel 1

Gemengd dubbel 1

 

Heren 35+ 3

 

18:00

   

 

 

 


                                                                          Zaterdag 13 April 2019                                                      

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

13-4-2019 9:00

13-4-2019 8:30

T.C. Westerbork Dames 3

RUNA 1

3de klasse afd 33

M. Schonewille

 

13-4-2019 9:00

13-4-2019 8:30

T.C. Westerbork Dames 2

Veendam1

3de klasse afd 30

T. Leertouwer

 

13-4-2019 10:30

13-4-2019 10:00

T.C. Westerbork Dames 1

De Woldmeppers 1

1ste kalsse afd 24

N.Stort

 

13-4-2019 13:30

13-4-2019 13:00

T.C. Westerbork Heren 1

Bargeres 2

3de klasse afd 95

H.Enting

 

13-4-2019 15:00

13-4-2019 14:30

T.C. Westerbork Heren 2

 ’T Wold 1

3de klasse afd 92

R v.d. Werff

 

Tijd

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

9:00

Dames 3

Dames 3

Dames 3

Dames 3

Dames 2

Dames Dubbel

10:30

Dames 1

Dames Dubbel

Dames 1

Dames Dubbel

Dames 3

Dames Dubbel

Dames 3

Dames Dubbel

Dames 2

Dames Dubbel

12:00

Dames 1

Dames 1

Dames 2

Dames 2

Dames 2

13:30

Dames 1

Dames 1

Heren 1

Heren dubbel

Heren 1

Heren dubbel

Dames 2

15:00

Heren 2

Heren dubbel

Heren 2

Heren dubbel

Heren 1

Heren 1

Heren 1

16:30

Heren 2

Heren 2

Heren 2

Heren 2

Heren 1

18:00

   

 

 

 


                                                                          Zaterdag 20 April 2019                                                      

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

20-4-2019 9:00

20-4-2019 8:30

T.C. Westerbork Heren35+ 3

’T Wold 1

3de klasse afd 4

J. Zuidema

 

20-4-2019 10:30

20-4-2019 10:00

T.C. Westerbork Heren35+ 2

De Hertenkamp 4

  2de klasse afd 20

A. Dries

 

20-4-2019 10:30

20-4-2019 10:00

T.C. Westerbork Heren35+ 1

Rackem 1

1ste kalsse afd 16

M. Brouwer

 

20-4-2019 12:00

20-4-2019 11:30

T.C. Westerbork Gemengd 1

TC’91 Stadshagen 1

Hoofdklasse afd 11

L. Greveling

 

20-4-2019 15:00

20-4-2019 14:30

T.C. Westerbork Gem dubbel

 Smalhorst 1

3de klasse afd 40

E Pool

 

Tijd

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

9:00

Heren 35+ 3

Heren 35+ 3

Heren 35+ 3

Heren 35+ 3

 

10:30

Heren 35+ 1

Heren Dubbel

Heren 35+ 1

Heren dubbel

Heren 35+ 3

Heren Dubbel

Heren 35+ 3

Heren dubbel

Heren 35+ 2

Heren dubbel

12:00

Heren 35+ 1

Heren 35+ 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Heren 35+ 2

Heren dubbel

13:30

Heren 35+ 1

Heren 35+ 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Heren 35+ 2

15:00

Gemengd dubbel 1

Gemengd dubbel 1

Gemengd 1

Heren 35+ 2

Heren 35+ 3

16:30

Gemengd dubbel 1

Gemengd dubbel 1

 

Heren 35+ 2

 

18:00

   

 

 

 


                                                                          Zaterdag 11 Mei 2019                                                 

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

13-4-2019 9:00

13-4-2019 8:30

T.C. Westerbork Heren 1

Coevorden 11

3de klasse afd 95

H.Enting

 

13-4-2019 9:00

13-4-2019 8:30

T.C. Westerbork Dames 2

Musselkanaal 1

3de klasse afd 30

T. Leertouwer

 

13-4-2019 10:30

13-4-2019 10:00

T.C. Westerbork Dames 1

Cream Crackers 2

1ste kalsse afd 24

N.Stort

 

13-4-2019 13:30

13-4-2019 13:00

T.C. Westerbork Dames 3

Voorwijk 1

3de klasse afd 33

M. Schonewille

 

13-4-2019 15:00

13-4-2019 14:30

T.C. Westerbork Heren 2

 Amelte 1

3de klasse afd 92

R v.d. Werff

 

Tijd

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

9:00

Heren 1

Heren 1

Heren 1

Heren 1

Dames 2

Dames Dubbel

10:30

Dames 1

Dames Dubbel

Heren 35+ 1

Dames Dubbel

Heren 1

Heren dubbel

Heren 1

Heren dubbel

Dames 2

Dames Dubbel

12:00

Dames 1

Dames 1

Dames 2

Dames 2

Dames 2

13:30

Dames 1

Dames 1

Dames 3

Dames dubbel

Dames 3

Dames dubbel

Dames 2

15:00

Heren 2

Heren dubbel

Heren 2

Heren dubbel

Dames 3

Dames 3

Dames 3

16:30

Heren 2

Heren 2

Heren 2

Heren 2

Dames 3

18:00

   

 

 

 


                                                                          Zaterdag 18 Mei 2019                                                 

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

18-5-2019 9:00

18-5-2019 8:30

T.C. Westerbork Dames 3

Dedemsvaart 1

3de klasse afd 33

M. Schonewille

 

18-5-2019 10:30

18-5-2019 10:00

T.C. Westerbork Dames 1

De Molen Leeuwaarden 1

1ste klasse afd 24

N. Strort

 

18-5-2019 12:00

18-5-2019 11:30

T.C. Westerbork Heren 2

Bargeres 1

3de klasse afd 92

R. v.d. Werff

 

18-5-2019 12:00

18-5-2019 11:30

T.C. Westerbork Gemengd 1

Zuidlaren 1

Hoofdklasse afd 11

L. Greveling

 

18-5-2019 15:00

18-5-2019 14:30

T.C. Westerbork Gem dubbel

 Rolde 1

3de klasse afd 40

E Pool

 

Tijd

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

9:00

Dames 3

Dames 3

Dames 3

Dames 3

 

10:30

Dames 1

Dames Dubbel

Dames 1

Dames Dubbel

Dames 3

Dames Dubbel

Dames 3

Dames Dubbel

 

12:00

Dames 1

Dames 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Heren 2

Heren dubbel

13:30

Dames 1

Dames 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Heren 2

Heren dubbel

15:00

Gemengd dubbel 1

Gemengd dubbel 1

Gemengd 1

Heren 2

Heren 2

16:30

Gemengd dubbel 1

Gemengd dubbel 1

 

Heren 2

Heren 2

18:00

   

 

 

 


                                                                          Zaterdag 25 Mei 2019                                                 

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

25-5-2019 9:00

25-5-2019 8:30

T.C. Westerbork Dames 2

Zuidlaren 2

3de klasse afd 30

T. Leertouwer

 

25-5-2019 9:00

25-5-2019 8:30

T.C. Westerbork Heren 1

Smalhorst 1

  3de klasse afd 95

H. Enting

 

25-5-2019 10:30

25-5-2019 10:00

T.C. Westerbork Heren 35+ 1

Groninger LTB 1

1ste klasse afd 16

M. Brouwer

 

25-5-2019 13:30

25-5-2019 13:00

T.C. Westerbork Heren 35+ 2

Rolde 2

  2de klasse afd 20

A. Dries

 

25-5-2019 15:00

25-5-2019 14:30

T.C. Westerbork Heren 35+ 3

 AYR 1

3de klasse afd 4

J. Zuidema

 

Tijd

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

9:00

Dames 2

Dames 2

Dames 2

Dames 2

Heren 1

Heren Dubbel

10:30

Heren 35+ 1

Heren dubbel

Heren 35+ 1

Heren Dubbel

Dames 2

Dames Dubbel

Dames 2

Dames Dubbel

Heren 1

Heren Dubbel

12:00

Heren 35+ 1

Heren 35+ 1

Heren 1

Heren 1

Heren 1

13:30

Heren 35+ 1

Heren 35+ 1

Heren 35+ 2

Heren Dubbel

Heren 35+ 2

Heren Dubbel

Heren 1

15:00

Heren 35+ 3

Heren dubbel

Heren 35+ 3

Heren dubbel

Heren 35+ 2

Heren 35+ 2

Heren 35+ 2

16:30

Heren 35+ 3

Heren 35+ 3

Heren 35+ 3

Heren 35+ 3

Heren 35+ 2

18:00

   

 

 

 


                                                                          Zaterdag 1 Juni 2019                                                  

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

1-6-2019 9:00

1-6-2019 8:30

T.C. Westerbork Heren 35+ 3

Nieske Meppers 1

3de klasse afd 4

J. Zuidema

 

1-6-2019 10:30

1-6-2019 10:00

T.C. Westerbork Dames 1

Cream Crackers 1

1ste klasse afd 24

N. Strort

 

1-6-2019 10:30

1-6-2019 10:00

T.C. Westerbork Heren 35+ 1

Bargeres 1

1ste klasse afd 16

M. Brouwer

 

1-6-2019 12:00

1-6-2019 11:30

T.C. Westerbork Gemengd 1

Groninger LTB 2

Hoofdklasse afd 11

L. Greveling

 

1-6-2019 15:00

1-6-2019 14:30

T.C. Westerbork Gem dubbel

 Emmen 2

3de klasse afd 40

E Pool

 

Tijd

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

9:00

Heren 35 + 3

Heren 35 + 3

Heren 35 + 3

Heren 35 + 3

 

10:30

Dames 1

Dames Dubbel

Dames 1

Dames Dubbel

Heren 35 + 3

Heren Dubbel

Heren 35 + 3

Heren Dubbel

 

12:00

Dames 1

Dames 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Heren 35 + 1

Heren dubbel

13:30

Dames 1

Dames 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Heren 35 + 1

Heren dubbel

15:00

Gemengd dubbel 1

Gemengd dubbel 1

Gemengd 1

Heren 35 + 1

Heren 35 + 1

16:30

Gemengd dubbel 1

Gemengd dubbel 1

 

Heren 35 + 1

Heren 35 + 1

18:00