Baanindeling Zondag 7 April 2019

 

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

7-4-2019 9:30 uur

7-4-2019 9:00 uur

TC Westerbork 1

De Marsch 1

5de klasse  afd  9

I Welles

 

7-4-2019 9:30 uur

7-4-2019 9:00 uur

TC Westerbork 1

Emmen 3

Groen   afd 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

09:30

Gemengd 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Groen 1

11:00

Gemengd 1

Gemengd 1

Groen 1

Groen 1

Groen 1

12:30

Gemengd 1

Gemengd 1

Groen 1

Groen 1

 

14:00

 

 

 

 

 

15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Baanindeling Zondag 14 April 2019

 

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

14-4-2019 9:30 uur

14-4-2019 9:00 uur

TC Westerbork 1

ATW 1

2de klasse  afd  49

R. v.d. Vlist

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

09:30

Jongens 1

Jongens 1

Jongens 1

Jongens 1

 

11:00

Jongens 1

Jongens 1

 

 

 

12:30

 

 

 

 

 

14:00

 

 

 

 

 

15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Baanindeling Maandag 22 April 2019

 

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

22-4-2019 9:30 uur

22-4-2019 9:00 uur

TC Westerbork 1

Zuidlaren 4

Groen 2 afd 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

09:30

Groen  1

Groen  1

Groen  1

Groen  1

 

11:00

Groen  1

Groen  1

 

 

 

12:30

 

 

 

 

 

14:00

 

 

 

 

 

15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Baanindeling Zondag 12 Mei 2019

 

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

12-5-2019 9:30 uur

12-5-2019 9:00 uur

TC Westerbork 1

Joure 1

2de klasse  afd  49

R. v.d. Vlist

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

09:30

Jongens 1

Jongens 1

Jongens 1

Jongens 1

 

11:00

Jongens 1

Jongens 1

 

 

 

12:30

 

 

 

 

 

14:00

 

 

 

 

 

15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Baanindeling Zondag 19 Mei 2019

 

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

19-5-2019 9:30 uur

19-5-2019 9:00 uur

TC Westerbork 1

Veracket 8

5de klasse  afd  9

I. Welles

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

09:30

Gemengd 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Gemengd 1

 

11:00

Gemengd 1

Gemengd 1

 

 

 

12:30

Gemengd 1

Gemengd 1

 

 

 

14:00

 

 

 

 

 

15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Baanindeling Zondag 26 Mei 2019

 

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

26-5-2019 9:30 uur

26-5-2019 9:00 uur

TC Westerbork 1

Annen 2

Groen 2 afd 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

09:30

Groen  1

Groen  1

Groen  1

Groen  1

 

11:00

Groen  1

Groen  1

 

 

 

12:30

 

 

 

 

 

14:00

 

 

 

 

 

15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Baanindeling Zondag 2 Juni 2019

 

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

2-6-2019 9:30 uur

2-6-2019 9:00 uur

TC Westerbork 1

GSTC 3

5de klasse  afd  9

I Welles

 

2-6-2019 9:30 uur

2-6-2019 9:00 uur

TC Westerbork 1

Oerterp 1

2de klasse  afd 498

R. v.d. Vlist

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

09:30

Gemengd 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Gemengd 1

Jongens 1

11:00

Gemengd 1

Gemengd 1

Jongens 1

Jongens 1

Jongens 1

12:30

Gemengd 1

Gemengd 1

Jongens 1

Jongens 1

 

14:00

 

 

 

 

 

15:30