Donderdag:
Dames dubbel  17+   DONDERDAG ochtend  (2de Klasse)

Dames 1        Vera Welles, Ina Mager, Gea Zuidema, Lidwien Coolschijn, Klazien Oostenbrink
Aanvoerster: Vera welles > verawelles@outlook.com

Vrijdag:
Dames dubbel 35+    VRIJDAG AVOND  (3de Klasse)

Trijnie Leertouwer, Grietje Goor, Jannie Dolfing, Lammie Hooiveld, Carla de Vogel, Trudy Wiersema
Aanvoerder: Trijnie Leertouwer > fam.greveling@outlook.com

Gemengd dubbel 17+  VRIJDAG AVOND  (3de Klasse)

Alrie van der Heiden, Alinda Potze, Susanne Koning, Roelie Reidsema, Annemarie Bessembinder, Gerald Wiechers, Geu Koning, Lennard Westbroek, Emiel Nijenhuis, Ernst-Jan Meinen
Aanvoerder: Alrie van der Heiden > alrievanderheiden@hotmail.com

Zaterdag:

Dames 1  (2de Klasse)

Gerina Neutel, Lisanne Greveling, Danick Vloemans, Daniëlle Ribberink-Hagelaars,Klazien Oostenbrink, Vera Welles 
Aanvoerder: Gerina Neutel > gerina@home.nl

Dames 2  (4de Klasse)

Marloes Schonewille, Esther Schonewille, Joyce Rotman, Arjanne ter Bork, Hillona Beugels, Esther Wierenga, Greet Elting en Marriette van der Gaag en Janet Eefting.
Aanvoerder: Marloes Schonewille > m-Schonewille@live.nl

Heren 1  (2de  Klasse)

Henk Enting, David de Leeuw,  Wilco Bronmeijer,  Mark Brouwer,  Richard Heslinga,  Niels Eefting, Erik Jan Brunekreeff , Marijn Klok, Jorn Giesselbach
Aanvoerder: Henk Enting > henkenting@kpnplanet.nl

Heren 2  (2de Klasse)

Roland van der Werff, Hans Kerssies, Mark Nauta, Ben Ribberink, Erik Eefting, Erik-Jan Kerssies
Aanvoerder: Roland van der Werff > rolandvdw@hotmail.com

Heren 3 (3de Klasse)

Anton Dries, Arie vd Vlist, Jos Weerdmeester, Henny Heidotting, Wim Jan Bouman, Jappie vd Kramer
Aanvoerder: Anton Dries > a.h.dries@gmail.com

Gem dubbel 17+  (2de Klasse)

Eddy Pool, Marchris Nomden, Mireille Dijk, Gea Zuidema, Klazien Oostenbrink, Jantinus Hoving, Marc Brouwer.
Aanvoerder: Eddy Pool > eddy.pool@live.nl

Heren 35+ dubbel  (4de Klasse)

Jan Zuidema, Fokke Boomsma, Feiko Manders, Andries van den Berg
Aanvoerder: Jan Zuidema > 4visionmarketing@gmail.com

Zondag:

Jongengs 11-17 jr (3de Klasse)

Rens ban der Vlist, Wessel ter Velde, Marijn van der Held, Sylas van der Velde, Thomas Oostenbrink
Aanvoerder: Rens van der Vlist > arie.vandervlist@telfortglasvezel.nl