Indeling zaterdag

Baanindeling Zaterdag 14 September 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende informatie

14-09-19 10:00

14-09-19 9:30

T.C. Westerbork Dames 1

Coevorden  1

3de klasse afd 9

Vera Welles

 

14-09-19 11:30

14-09-19 11:00

T.C. Westerbork Gem dubbel 1

De Hertenkamp 1

3de klasse afd 35

Eddy  Pool

 

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

D  1

D  1

D  1

D  1

11:30

D  1

D  1

Gem dubbel

Gem dubbel

13:00

Gem dubbel

Gem dubbel

14:30

16:00

17:30


Baanindeling Zaterdag 21 September 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende informatie

2-09-19 10:00

21-09-19 9:30

T.C. Westerbork Heren 1

Winsum 2  

2de klasse afd 22

Henk Enting

 

21-09-19 11:30

21-09-19 11:00

T.C. Westerbork Heren 3

Van Starkenborgh 3

3de klasse afd 22

Anton Dries

 

21-09-19 14:30

21-09-19  14:00

T.C. Westerbork Heren 2

Winsum 1

2de klasse afd 23

Roland v.d. Werff

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

H  1

H  1

H  1

H  1

11:30

H 1 dubbel

H  1 dubbel

H  3 dubbel

H  3 dubbel

13:00

H  3

H  3

H  3

H  3

14:30

H  2

H  2

H  2

H  2

16:00

H  2 dubbel

H  2 dubbel

17:30


Baanindeling Zaterdag 28 September 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende informatie

28-09-19 10:00

28-09-19 9:30

T.C. Westerbork Gem dubbel 1

Borger 1

3de klasse afd 35

Eddy Pool

 

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

Gem dubbel

Gem dubbel

11:30

Gem dubbel

Gem dubbel

13:00

14:30

16:00

17:30


Baanindeling Zaterdag 5 Oktober 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende informatie

5-10-19 10:00

5-10-19 9:30

T.C. Westerbork Heren 1

Lauswolt 1  

2de klasse afd 22

Henk Enting

 

5-10-19 11:30

5-10-19 11:00

T.C. Westerbork Heren 3

Ten Boer 1

3de klasse afd 22

Anton Dries

 

5-10-19 14:30

5-10-19  14:00

T.C. Westerbork Heren 2

Bargeres 1

2de klasse afd 23

Roland v.d. Werff

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

H  1

H  1

H  1

H  1

11:30

H 1 dubbel

H  1 dubbel

H  3 dubbel

H  3 dubbel

13:00

H  3

H  3

H  3

H  3

14:30

H  2

H  2

H  2

H  2

16:00

H  2 dubbel

H  2 dubbel

17:30


Baanindeling Zaterdag 12 Oktober 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

12-10-19 10:00

12-10-19 9:30

T.C. Westerbork Dames 1

Cream Crackers  1

3de klasse afd 9

Vera Welles

 

12-10-19 11:30

12-10-19 11:00

T.C. Westerbork gem dubbel 1

Wedde 1

3de klasse afd 35

Eddy  Pool

 

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

D  1

D  1

D  1

D  1

11:30

D  1

D  1

Gem dubbel

Gem dubbel

13:00

Gem dubbel

Gem dubbel

14:30

16:00

17:30


                                                                                                                                             Zaterdag 19 Oktober  2019                                                                                                   

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

19-10-2019 9:00

 19-10-2019 8:30

T.C. Westerbork Heren 3

Haren Gr 1

 

Anton Dries

19-10-2019 10:30

 19-10-2019 10:00

T.C. Westerbork dames 1

Groninger LTB 1

 

Vera Welles

19-10-2019 13:30

 19-10-2019 13:00

T.C. Westerbork Heren 2

Smalhorst 1

Roland v.d. Werff

19-10-2019 13:30

 19-10-2019 13:00

T.C. Westerbork Heren 1

Appelscha 1

H. Enting

Tijd

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

9:00

H 3

H 3

H 3

H 3

 

10:30

D 1 dubbel

D 1 dubbel

H 3 dubbel

H 3 dubbel

12:00

D 1

D 1

D 1

D 1

13:30

H 1

H 1

H  2

H  2

15:00

H 1

H 1

H  2

H  2

16:30

H 1

H 1

H  2

H  2

18:00

   


Baanindeling Zaterdag 26 Oktober 2019

Aanvangstijd

Tijd aanwezig

Ploeg thuis

Ploeg uit

Afdeling

Aanvoerder

Aanvullende info

26-10-19 10:00

26-10-19 9:30

T.C. Westerbork Heren 2

Stadskanaal 1

2de klasse afd 23

Roland v.d. Werff

 

26-10-19 11:30

26-10-19 11:00

T.C. Westerbork Gem dubbel 1

G K TC  1

3de klasse afd 35

Eddy  Pool

 

Tijd

Baan 1

Baan2

Baan3

Baan4

Baan5

10:00

H  2

H  2

H  2

H  2

11:30

H  2 dubbel

H  2 dubbel

Gem dubbel

Gem dubbel

13:00

Gem dubbel

Gem dubbel

14:30

16:00

17:30