Teamindeling voorjaar 2021

Vrijdagavond

Dames

Dames dubbel 1 ( 4 DD ) gevraagd klasse 3
Natalie Stort-Achterberg, Annemie Bessembinder, Lanita Brunsting, Kalzien Oostenbrink, Danielle Ribberink-Hagelaars
Aanvoerder: Natalie Stort-Achterberg >>natalie@stort.info


Dames dubbel ( 4 DD)  gevraagd klasse 3\

Vera Welles, Gea Zuidema, Aukje Boomsma, Hilda Elting
Aanvoerder: Vera welles >>> verawelles@outlook.com

Gemengd Gemengd dubbel (DD-HD-2xGD)
Alrie van der Heiden, Alinda Potze, Simone de Goede, Roeline Reintsema, Mirjam Kroezen, Emiel Nijenhuis, Lennard Westbroek, Gerald Wiechers, Geu Koning, Ernstjan Meinen
Aanvoerder: Alrie van der Heiden >>> alrievanderheiden@hotmail.com

Gemengd dubbel (DD-HD-2xGD)
René Kooning, Femke Oostenbrink, Larissa Zijnge, Johan Bijl, Tom de Goede, Arjen Greveling, Nico van der Veen.
Aanvoerder: René Kooning>>> rene@kooningonline.nl

            ZATERDAG

Dames

Dames 1 17+ (4 DE – 2 DD) Klasse 3
Marloes Schonewille,  Arjanne ter Bork, Esther Wieringa, Greet Elting, Joyce Rotman, Janet Eefting, Marloes Sok, Esther Schonewille.
Aanvoerder: Marloes Schonewille

Na 16:00 uur: nee

Dames 1   Dames dubbel 17+ (4DD) Klasse

Trijnie Leertouwer, Karen Brouwer, Grietje Goor, Jannie Dolfing, Lammy Hooiveld,  Gerrianne Bouwkamp Annette Stok, Carla de Vogel, Trudy Wiersema
Aanvoerder: Trijnie Leertouwer >> fam.greveling@outlook.com

Na 16.00 uur:  nee

Dames 2  Dames dubbel 17+ (4DD) Klasse 4
Jolande Stoffers, Carla ….., Lotte Bollink
Aanvoeder: Jolanda Stoffers >> jolande.devos@gmail.com

Na 16.00 uur: nee

Heren

Heren 1  Heren 17+ (4HE-2HD) Klasse 2/3
Henk Enting, David de Leeuw, Jorn Giesselbach, Wilco Bronmeijer, Erik-Jan Brunninkreef, Marijn Klok.
Aanvoerder: Henk Enting  >>> hedigital64@gmail.com

Na 16.00 uur: nee

Heren 2  Heren 17+ (4HE-2HD) Klasse 2/3
R van der Werff,  Hans Kerssies, Erik-Jan Kerssies, Thomas Oostenbrink, Mark Nauta
Aanvoerder ; Roland v.d Werff >>> rolandvdw@hotmail.com

Na 16.00 uur: ja (voorkeur)

Heren 3 Heren 17+ (4HE-2HD) Klasse 4
Martijn Grit, Ruurd Doorten, Ynse Oosterhof, Mart van Zwieteren.
Aanvoerder: Martijn Grit  >>> grit.martijn@gmail.com

Na 16.00 uur: nee

Heren 1  Heren 35+ (4HE-2HD) klasse 2
Marc Brouwer, Dries Steenhuis, Johnny Sok, Olaf van Kampen, Robert Jan Hoyting, Roland Welles, Lennart de Vroom
Aanvoerder: Marc Brouwer >>marcx.brouwer@gmail.com

Na 16.00 uur:  nee

Heren Dubbel  17+  ( 4HD)

Heren 1
Jappie v.d. Kramer, Feiko Manders, Yvo Holwerda, Fokko Boomsma, Hennie Heidotting, Anton Dries
Aanvoerder: Jappie v.d. Kramer >>> jvanderkramer@hotmail.com

Mix Dubbel 1 ( DD – HD – 2xGD ) 
Eddy Pool, Gea Zuidema, Mireille Dijk, Janet Biel, Marchris Nomden, Jantinus Hoving, Hans Smit,
Aanvoerder: Eddy Pool  >> eddy.pool@live.nl

A 16.00 uur: geen probleem

         ZONDAG

Een jeugd team Groen (4E en 2 D)